Niestandardowe
rozwiązania
oświetleniowe

Prosta modyfikacja

Szybko dostosuj produkt do potrzeb swojej przestrzeni

Zaawansowana modyfikacja

Zmień istniejący produkt, aby nadać mu nowe funkcjonalności

Indywidualne rozwiązania

Zaprojektujmy nowe rozwiązania, aby zachwycić użytkowników

Nagradzana śmiałość w projektowaniu

Kiedy odwaga i kreatywność spotkają się z wiedzą i doświadczeniem powstają projekty niezwykłe. Nasze oprawy oraz realizacje wielokrotnie spotkały się z uznaniem międzynarodowego jury. Niestandardowe podejście, niezawodna technologia, wysoka jakość i doskonałe zrozumienie charakteru obiektu pozwoliły nam cieszyć się z takich nagród, jak: German Design Award, Iconic Award, Darc Award czy Lux Award. A to dopiero początek.

3 kroki do sukcesu

Idea

Każdy nowy projekt to wyjątkowe wyzwanie, do którego podchodzimy indywidualnie oraz kompleksowo. Podstawą odpowiedniego doboru oświetlenia jest właściwe zrozumienie sposobu wykorzystania danego obiektu, podkreślenie charakteru budynku i utrzymanie spójności ze stylem architektonicznym.

Projekt

Wszystko zaczyna się od rozmowy, pomysłu lub koncepcji. Bez względu na to, czy będzie to oznaczało dodanie odpowiednich funkcji technicznych czy stworzenie przyciągającego wzrok designu nasi specjaliści zaprojektują funkcjonalne rozwiązanie, które jak najlepiej spełni oczekiwania i odwzoruje charakter obiektu.

Produkt

Nasze produkty są opracowywane, testowane, produkowane oraz certyfikowane zgodnie z wszelkimi odpowiednimi normami jakości i ochrony środowiska. Do produkcji naszych rozwiązań wykorzystujemy najnowszą technologię, wiedzę oraz doświadczenie pokoleń. Dzięki temu możesz być pewny, że otrzymasz najwyższej klasy rozwiązania oświetleniowe.
Niestandardowe rozwiązania oświetleniowe
Pobierz ›

Chcesz zrobić z nami swój kolejny projekt i zachwycić swoich użytkowników?

 

Skontaktuj się z nami!

Chętnie porozmawiamy o Twoich oczekiwaniach i naszych możliwościach.

  Znajdź swój kontakt ›

Ty definiujesz. My łączymy.

Wykorzystaj w pełni możliwości technologii LED i stwórz innowacyjny projekt oświetlenia, który z łatwością sprosta wymaganiom i zachwyci wszystkich odbiorców. Nasze dedykowane rozwiązania do zarządzania oświetleniem są intuicyjne i ułatwiają dostosowanie oświetlenia do zmieniających się potrzeb użytkowników.

 

Sposób implementacji naszych systemów jest praktycznie nieograniczony. Wykorzystane rozwiązanie uzależnione jest od wielkości inwestycji i jej planowanego przeznaczenia. Oferujemy elastyczność w wyborze rozwiązań przewodowych lub bezprzewodowych, od najbardziej zaawansowanych, wykorzystujących chmurę IoT, po płynne rozwiązania typu plug and play.

 

Poznaj nasze możliwości ›

Pewność i bezpieczeństwo

Własne zakłady produkcyjne, nowoczesna technologia, certyfikowane laboratorium badawcze, specjalny dział produktów niestandardowych i doświadczeni specjaliści to nasz przepis na sukces.

 

Dzięki pełnej kontroli nad całym procesem produkcyjnym jesteśmy w stanie zagwarantować całkowitą dowolność w projektowaniu i dostarczyć niezawodne nawet w najbardziej wymagających warunkach, wysokiej jakości rozwiązania.

 

Poznaj nas ›

Zobacz nasze niestandardowe rozwiązania w rzeczywistości

Interesują Cię niestandardowe
rozwiązania oświetleniowe?

 

Skontaktuj się z nami ›