Światło to
Wieloletnie doświadczenie w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań
Projektujemy, wdrażamy, produkujemy i sprzedajemy szeroki asortyment profesjonalnych rozwiązań oświetleniowych LED o wysokiej wydajności przeznaczonych dla środowisk architektonicznych, przemysłowych, handlowych i miejskich. Nasze produkty obejmują wiele zastosowań oświetleniowych i oferują liczne konfiguracje, pozwalając rozwiązywać najróżniejsze wyzwania oświetleniowe, od małych wnętrz biurowych, po galerie handlowe, sale koncertowe, duże stadiony, ośrodki edukacji i przestrzenie medyczne. Od grudnia 2019 roku jesteśmy częścią Grupy Glamox.
Nasze usługi
Niezależnie od tego, czy chcesz oszczędzać energię, czy poprawić jakość światła i dobre samopoczucie nasze produkty i usługi dostosowane są do Twoich potrzeb
Profesjonalne wsparcie projektowe
Szeroki asortyment produktowy
Systemy zarządzania oświetleniem
Jak pracujemy
Tym, co nas wyróżnia, to sposób, w jaki pracujemy. Poprzez własną sieć 11 oddziałów rozmieszczonych na terenie całej Polski zapewniamy kompleksowe lokalne wsparcie.

Od grudnia 2019 roku jesteśmy częścią Grupy Glamox. To norweska firma przemysłowa, która projektuje, produkuje i dystrybuuje profesjonalne rozwiązania oświetleniowe na rynek globalny. Łącząc nasze wysiłki z lokalnymi biurami firmy Glamox jesteśmy jedną z największych firm oferujących profesjonalne rozwiązania oświetleniowe w Europie.

Współpracując z lokalnymi partnerami jesteśmy w stanie zapewnić kompleksowe rozwiązania dostosowane do potrzeb klientów i zaoferować bardziej spersonalizowane doświadczenia. Poznaj firmę Glamox »
Made in Poland
Wszystkie produkty wytwarzamy w dwóch własnych fabrykach zlokalizowanych w Polsce. Posiadamy również akredytowane przez BBJ laboratorium, w którym szczegółowo badamy nasze oprawy.
Zautomatyzowane linie produkcyjne i rygorystyczne procedury testowe zapewniają najwyższą jakość produktów i redukcję kosztów.
ES-SYSTEM NT
Zaawansowana produkcja i wysoko wykwalifikowana kadra zapewniają najwyższej jakości, wyjątkowe produkty spełniające potrzeby oświetleniowe różnorodnych przestrzeeni.
ES-SYSTEM Wilkasy
Nowoczesny ośrodek badawczy posiadający akredytację SMT umacnia naszą pozycję w czołówce innowacyjnych firm.
Laboratorium
Rozwiązania zaprojektowane specjalnie dla Ciebie
Custom-made
Posiadamy bardzo duże doświadczenie w prowadzeniu nietypowych projektów, a także produkowaniu oraz dostarczaniu ciekawych i indywidualnie zaprojektowanych rozwiązań oświetleniowych.

Wystarczy pomysł, szkic lub wizja efektu końcowego. Wstępny projekt może być nawet prostym rysunkiem. Nasz zespół specjalistów zajmie się resztą - od wstępnej koncepcji, poprzez prototyp oprawy, po gotowy, przetestowany produkt.

Nasze rozwiązania zdobyły wiele prestiżowych nagród wzorniczych, w tym Darc Award i German Design Award. Zobacz więcej »
Modernizacje
Każde rozwiązanie oświetleniowe ES-SYSTEM jest zaprojektowane tak, aby pasowało do unikalnego profilu energetycznego budynku i jego potrzeb oświetleniowych.

Mamy doświadczenie w prowadzeniu skomplikowanych projektów modernizacyjnych. Pomożemy Ci przejść przez wszystkie zawiłości i szczegóły projektu oświetleniowego - od zrozumienia zużycia energii, wyborów produktów po instalację i późniejszą konserwację.
HCL
Human Centric Lighting to koncepcja oświetlenia stawiająca człowieka i jego potrzeby w centrum projektowania. Chcąc dostarczyć zdrowe światło koncentrujemy się zarówno na użytkowniku, jak i jego sposobie korzystania z danej przestrzeni. Wprowadzenie systemów naśladujących światło naturalne pozwala nam zapewnić komfort i dobre samopoczucie użytkowników.
Poznaj rozwiązania HCL »
Poznaj naszą historię