Oświetliliśmy AMG Brand Center Gdańsk, pierwszy taki salon samochodowy w Europie!


23.05.2019

Nasze nowoczesne systemy oświetleniowe zintegrowane z innowacyjnymi systemami sterowania dostarczają idealne światło w całym budynku i pomagają perfekcyjnie eksponować te niesamowite pojazdy, ich silniki oraz akcesoria. Do realizacji tego projektu wykorzystaliśmy m.in. systemy liniowe 4000 BIS LED, 4000 LED i 6000 LED, a także PACO, LUNA, CAMELEON oraz FLAT.
 
Salon ten mieści się w Gdańsku i sąsiaduje bezpośrednio z salonem Mercedes-Benz Witman. Inwestycja związana z uruchomieniem AMG Brand Center Gdańsk trwała kilkanaście miesięcy i finalnie w lutym tego roku została otwarta dla pierwszych miłośników motoryzacji. To wyjątkowe miejsce w skali światowej – podobne działają tylko w Tokio, Pekinie i Sydney.
 
Obiekt AMG posiada dwie kondygnacje, na których wyeksponowanych jest łącznie 16 samochodów. Na parterze można obejrzeć m.in. modele: A35 czy CLA45 oraz SUV-y: GLC, GLE, GLS. Na piętrze mieszczą się auta z jeszcze wyższej półki cenowej. Tam również znajduje się charakterystyczna witryna salonu (tzw. AMG eye) oraz przestrzeń eventowa.
 
Kliknij, aby zobaczyć wszystkie zdjęcia i zapoznać się z zastosowanymi systemami oświetleniowymi.