Organizacja pracy wobec aktualnych wyzwań


27.03.2020

W tym szczególnie wymagającym czasie nieprzerwanie kontynuujemy naszą działalność.

Dokładamy wszelkich starań, by mimo niecodziennych okoliczności zapewniać Wam najwyższej jakości usługi i produkty. Jednocześnie kierujemy się przede wszystkim troską o zdrowie i bezpieczeństwo naszych pracowników, klientów oraz ich najbliższych.

Przyjmujemy nowe zamówienia i robimy, co w naszej mocy, by dotarły do Was w terminie. Aby zapewnić naszym pracownikom bezpieczeństwo, a klientom ciągłość dostaw, wprowadziliśmy w naszych fabrykach wyjątkowe środki ostrożności. Na bieżąco monitorujemy rozwój wydarzeń i stosujemy się do oficjalnych zaleceń dotyczących COVID-19.
Jesteśmy dostępni on-line

Wykorzystujemy także nowe możliwości pracy zdalnej. Nasi przedstawiciele handlowi i koordynatorzy projektów wciąż pozostają do Waszej dyspozycji. Dla wspólnego dobra zachęcamy do kontaktu mailowego, telefonicznego lub poprzez wideorozmowy. Aktualne adresy mailowe i numery telefonów komórkowych do przedstawicieli handlowych podane są w zakładce Kontakt.


Pracujemy bezpiecznie
Sytuacja wciąż dynamicznie się rozwija. Dlatego o wszystkich istotnych zmianach w funkcjonowaniu firmy będziemy informować w bieżących komunikatach. Dzięki sprawnym i rozsądnym działaniom pozostajemy jednak dobrej myśli.