Troska o środowisko potwierdzona certyfikatem ISO 14001:2015


26.10.2020

Dbałość o środowisko naturalne i szerzenie dobrych praktyk w zakresie oszczędzania energii to fundamenty działalności naszej firmy. Dlatego również w naszych zakładach produkcyjnych w Wilkasach i Dobczycach nieustannie podejmujemy dodatkowe starania o zminimalizowanie negatywnego wpływu na otoczenie. Ta konsekwentna i skuteczna polityka ochrony środowiska została właśnie wyróżniona certyfikatem ISO 14001:2015. Certyfikat na okres 3 lat zakład ES-SYSTEM Wilkasy otrzymał 25 czerwca, ES-SYSTEM NT 4 września 2020 roku.

Krok w dobrą stronę

Zdobycie certyfikatu ISO 14001 to ważne osiągnięcie zarówno dla całej Grupy ES-SYSTEM, jak i pracowników naszych zakładów. Ich zaangażowanie umożliwiło wdrożenie wszystkich restrykcyjnych norm. Jesteśmy dumni z sukcesu, który potwierdza skuteczność odpowiedzialnego zarządzania odpadami, myślenia opartego na cyklu życia produktu oraz innych działań mających na celu ochronę środowiska.

Nie zamierzamy jednak spoczywać na laurach – razem z pozostałymi certyfikowanymi zakładami produkcyjnymi Grupy Glamox będziemy wciąż rozwijać się w zgodzie z naszym otoczeniem.

Certyfikat ES-SYSTEM Wilkasy
Certyfikat ES-SYSTEM NT