Relacja z konferencji w Czorsztynie


22.07.2013

W dniach 20-22.06.2013 odbyła się kolejna już konferencja poświęcona nowoczesnym rozwiązaniom oświetleniowym dla zakładów energetycznych, organizowana przez ES-SYSTEM wspólnie z partnerami GE Lighting, Vossloh Schwabe oraz AVC Polska. Po raz pierwszy odwiedziliśmy miejscowość Czorsztyn leżącą nad przełomem Dunajca i zalewem Czorsztyńskim, która ugościła Nas niezapomnianymi widokami oraz piękna pogodą.
Dla uczestników konferencji przygotowany został pełen zakres informacji poruszających kwestie od zapoznania się z najnowszymi źródłami światła, oprawami oświetleniowymi, oraz systemami sterowania poprzez poszerzenie umiejętności w zakresie projektowania oraz zarządzania infrastrukturą oświetleniową.
Po zakończonej części merytorycznej dla przybyłych gości czekało wiele niespodzianek oraz główna atrakcja w postaci spływu przełomem Dunajca, który jest największą atrakcją regionu oraz jednym z najbardziej malowniczych przełomów. W piątkowe popołudnie rozpoczęła się część nieoficjalna zainaugurowana piętnastokilometrową przeprawą. Podczas spływu, dopisała nam nie tylko pogoda ducha, ale również ta za oknem. Natomiast flisacy stanęli na wysokości zadania dowożąc nas cało i zdrowo na miejsce, podczas gdy my mogliśmy podziwiać okolice i opalać w promieniach słońca.
Tegoroczny wyjazd dobiegł końca, dlatego zapraszamy już teraz do uczestnictwa w przyszłym roku na kolejne seminarium poświęcone tematyce oświetlenia ulicznego.