Nagroda Małopolskiego Związku Pracodawców Lewiatan „Małopolski Dąb 2015” w rękach Prezesa ES-SYSTEM


04.12.2015

4 grudnia 2015 r. podczas uroczystej Gali w Sali Obrad Urzędu Miasta Krakowa, statuetką „Małopolskiego Dębu 2015” uhonorowano osoby i firmy, które w znaczący sposób przyczyniają się do rozwoju gospodarczego regionu Małopolski. Celem nagrody jest m.in. promowanie postaw przedsiębiorczych, innowacyjności oraz wysokiego poziomu oferowanych produktów i usług. W uroczystości wzięło udział 120 osób w tym: przedstawiciele władz województwa, miasta Krakowa, małopolskich parlamentarzystów i organizacji okołobiznesowych, a także licznie zgromadzeni przedsiębiorcy.
Nagodę dla ES-SYSTEM S.A. w kategorii dla najlepszego w regionie ”Dużego Przedsiębiorstwa” odebrał Prezes Rafał Gawrylak. Statuetka „Małopolski Dąb" jest symbolem historii, doświadczenia oraz mądrości i rozwagi, które pozwalają nagrodzonym rozwijać się mimo trudnych warunków rynkowych.
Wyróżnienie to wzmacnia pozytywny wizerunek przedsiębiorcy, wyróżniającego się na tle innych poprzez działanie zgodne z prawem i normami rzetelnego postępowania, tworzenie najlepszych standardów biznesu oraz budowanie i rozwój kultury polskiej przedsiębiorczości.

Więcej zdjęć można zobaczyć na stronie http://kkr.krakow.pl