COSMO FX - nowa, wszechstronna rodzina opraw nie z tej ziemi


31.08.2017

Wprowadziliśmy do naszej oferty absolutną nowość - rodzinę opraw oświetleniowych COSMO FX.

COSMO FX to rozwiązanie idealne do wielu aplikacji oświetleniowych: od mieszkań, obiektów biurowych, poprzez szkoły, po hale przemysłowe. Pomimo niewielkich rozmiarów i niskiej wagi oprawy te osiągają lepsze parametry niż podobne oprawy konkurencji. Jest to zasługa optymalizacji pod kątem wykorzystania technologii LED. To wszechstronne i łatwe w konserwacji oprawy oświetlenia ogólnego o podwyższonej odporności na niekorzystne warunki środowiskowe. Nasze autorskie wzornictwo obudowy podkreślone zostało możliwością zastosowania kolorowych korpusów. Wykorzystanie w systemach zróżnicowanych układów optycznych zapewnia oświetlenie wysokiej jakości.

W skład rodziny COSMO FX wchodzą cztery oprawy o wyjątkowych parametrach technicznych. Są to: COSMO ORION, COSMO ECLIPSE, COSMO NOVA oraz COSMO APEX.

COSMO ORION wyróżnia się niezwykłym wzornictwem. Kolorowy korpus umożliwia wydzielenie określonych przestrzeni z większej całości, np. pięter w biurowcu lub poszczególnych stref w hotelach lub obiektach użyteczności publicznej.

COSMO ECLIPSE sprawdzi się wszędzie tam, gdzie wymagana jest praca przy komputerach. System ten został wyposażony w wysokosprawny raster typu „darklight”, który nie tylko odpowiada za wyjątkowe walory estetyczne oprawy, ale znacząco ogranicza poziom olśnienia.

COSMO NOVA to oprawa, która sprawdzi się w najtrudniejszych warunkach. Posiada soczewkowy układ optyczny, który optymalizuje rozsył światła dla określonego oświetlenia powierzchni, podwyższa efektywność instalacji, a także ogranicza poziom olśnienia i redukuje pobór mocy.

COSMO APEX to gwarancja najlepszej wydajności w najlepszej cenie. Klosz ze strukturą pryzmatyczną zastosowany w tej oprawie ogranicza widoczność pojedynczych diod LED.

Aby sprawdzić wszystkie wyjątkowe cechy, jakie posiadają systemy COSMO FX odwiedź naszą dedykowaną podstronę lub zobacz film: