Nasze oprawy z kolekcji Urban Style w Muzeum Narodowym w Krakowie.


03.11.2017

Forum Designu to unikalne miejsce będące pomostem łączącym tradycyjny showroom z koncepcją bezpośredniego obcowania z twórcą oraz ideą designu. W industrialnej scenerii starej fabryki tytoniu w Krakowie powstała przestrzeń dla polskich twórców, tworzona również przez nich. Zobaczyć, dotknąć i poczuć prawdziwie unikalny styl, to myśl przewodnia tego miejsca. Od lat wspieramy polski design, dlatego nasza obecność w tak wyjątkowym miejscu była oczywista. Nasze  produkty, które się tam znajdują, inspirują odwiedzających i są idealnym dopełnieniem tych kreatywnych przestrzeni.

Owocna współpraca i ambitne plany
Forum Designu rozpoczęło współpracę z Muzeum Narodowym w Krakowie, które stało się właścicielem dawnego hotelu Cracovia i planuje otworzyć w nim Muzeum Architektury i Designu. To właśnie w budynku Cracovii od teraz mieścić się będzie Forum Designu i Forum Mody, które dzięki temu zyska dodatkową przestrzeń, której w starej lokalizacji zaczęło już brakować.

Uroczyste otwarcie Forum Designu i Forum Mody
W dniu 9 listopada będzie miało miejsce uroczyste otwarcie w nowej lokalizacji. Jesteśmy partnerem tego wydarzenia, a  także sponsorem nagród, które będą wspierać młodych twórców. Będziemy tam z Wami i dla Was, pokazując, że nieograniczone możliwości aranżacji świetlnych zachęcają do ciągłego eksperymentowania. Światło jest inspirujące. Zainspiruj się i Ty.