ES-SYSTEM wśród Mecenasów Kultury Krakowa Roku 2016


10.11.2017

W poniedziałek 6 listopada podczas uroczystości w sali Obrad Rady Miasta Krakowa zostały ogłoszone wyniki konkursu Mecenas Sztuki 2016. W tym roku tytuły te zostały przyznane już po raz 21. Wzorem poprzednich lat nagrody wręczał Prezydent Krakowa, Jacek Majchrowski.

Tytuł „Mecenas Kultury Krakowa” przyznawany jest corocznie za poprzedni rok kalendarzowy w czterech równorzędnych kategoriach: „Donator”, „Sponsor”, „Za działania na rzecz ochrony zabytków”, „Patron medialny”.
- Kultura zawsze była elementem, który świadczył o atrakcyjności Krakowa – jest to jeden z filarów naszego miasta” mówił Jacek Majchrowski, Prezydent Miasta. - Bez was kultura krakowska nie byłaby na takim poziomie, jakim jest obecnie – dopowiedział.

Z rąk Prezydenta Miasta Krakowa otrzymaliśmy dyplom wraz z nominacją do tytułu za najciekawszą formę i efektywność mecenatu w kategorii „Sponsor” za działania w ubiegłym roku za działalność na rzecz kultury, ustaloną według kryterium najlepszego i niekonwencjonalnego pomysłu.