Jesteśmy wiodącym producentem opraw oświetleniowych. Od 1990 roku wyznaczamy nowe trendy w technice oświetleniowej. Posiadamy własne zakłady produkcyjne na terenie Polski oraz kompleksowe zaplecze do realizacji najbardziej śmiałych i nowatorskich wizji. Cenimy kreatywnych, odważnych, samodzielnych i odpowiedzialnych pracowników, którzy lubią wyzwania i chcą kreować rzeczywistość wokół siebie. Ze swojej strony oferujemy ciekawą i rozwojową pracę. Sprawdź, kogo szukamy.

Wybierz pracę swoich marzeń

Przyjazne środowisko pracy


 • Bezpieczeństwo   
Przejrzysta struktura działów, jasny podział obowiązków oraz precyzyjnie określone cele i zasady wynagradzania to elementy, w oparciu o które zbudowaliśmy przyjazne środowisko pracy. Pracownicy mogą odnaleźć równowagę pomiędzy życiem prywatnym a zawodowym, co jest jednym z kluczowych wskaźników satysfakcji z pracy, a zaangażowanie i wysiłek, jaki wkładają w wykonywanie swoich zadań spotyka się z uznaniem zarówno ze strony przełożonych, jak i ze strony partnerów biznesowych.

 • Nieustanny rozwój osobisty
  Ważnym elementem przyjaznego środowiska pracy jest stworzenie pracownikom możliwości nieustannego rozwoju – osobistego i zawodowego. W Grupie ES-SYSTEM możesz uczestniczyć w interesujących szkoleniach poszerzających zarówno wiedzę techniczną, jak i rozwijających tzw. umiejętności miękkie, które ułatwiają sprawne i efektywne funkcjonowanie w biznesie. Elementem tego programu jest także uczestnictwo w targach zagranicznych, gdzie będziesz mógł poznać światowe rozwiązania, a także zdobyć wiedzę dotyczącą nowości pojawiających się na rynku.

   
 • Poszerzenie sieci kontaktów
  Praca w Grupie ES-SYSTEM to także szansa na ciągłe rozbudowywanie szerokiej sieci kontaktów społecznych. Nie tylko tych biznesowych, ale także prywatnych, których rozwijaniu służy wiele różnorodnych imprez integracyjnych, jak np. regaty na Wielkich Jeziorach Mazurskich, turnieje siatkarskie, zimowe zawody narciarskie czy Dni Otwarte w zakładach produkcyjnych.

   
 • Działanie dla wspólnego dobra
  W Grupie ES-EYSTEM cenimy najważniejsze wartości – dobro drugiego człowieka i relacje międzyludzkie. Dlatego też czynnie wpieramy akcje charytatywne. Angażujemy się nie tylko w wielkie inicjatywy, jak WOŚP czy działania podejmowane przez Stowarzyszenie WIOSNA, ale także takie o mniejszym, lokalnym zasięgu.

Dołącz do nas

 
Nie znalazłeś oferty, która Cię interesuje?

Wyślij swoje dokumenty i określ stanowisko lub obszar działalności firmy, jakim jesteś zainteresowany. Twoja aplikacja trafi do rąk Managera ds. Rekrutacji, który uważnie zapozna się z przesłanymi dokumentami. Jeśli Twoja wiedza, doświadczenie i kompetencje odpowiadają naszym potrzebom, skontaktujemy się z Tobą niezwłocznie.


 
Proces rekrutacyjny w ES-SYSTEM SA składa się z czterech etapów:
 
  Analiza Aplikacji
Udział kandydata w procesie rekrutacyjnym zaczyna się w momencie nadesłania aplikacji.
 
Ogłoszenie rekrutacyjne przygotowane jest zawsze na podstawie profilu kompetencji, jakie uznaliśmy za niezbędne i pożądane na wskazanym w ogłoszeniu stanowisku. W pierwszym etapie analizujemy aplikacje pod kątem zgodności kwalifikacji i doświadczenia kandydatów z w/w profilem. Jeżeli chcesz zwiększyć swoje szanse, napisz nam o zadaniach jakie przyszło Ci realizować na poprzednio zajmowanych stanowiskach podkreślając te, które korespondują z poszukiwanym przez nas profilem kompetencji. Okresy zatrudnienia u poprzednich pracodawców opisz z dokładnością do miesiąca. Pochwal się tym, co uważasz za ważne osiągnięcie na Twojej ścieżce rozwoju zawodowego. Zwróć uwagę na styl listu motywacyjnego oraz estetykę i czytelność życiorysu – one są wizytówką budującą Twój obraz w naszych oczach – na ich podstawie zapadnie decyzja o zaproszeniu Cię na rozmowę kwalifikacyjną.
 
Jeśli nie aplikujesz na żadne z naszych aktualnych ogłoszeń, określ stanowisko i obszar działalności firmy jakim jesteś zainteresowany, a dokumenty przygotuj kierując się powyższymi wskazówkami. Twoja aplikacja trafi do rąk Managera ds. Rekrutacji, który uważnie zapozna się z przesłanymi dokumentami. Jeśli Twoja wiedza, doświadczenie i kompetencje odpowiadają naszym potrzebom, skontaktujemy się niezwłocznie.

  Rozmowa kwalifikacyjna
W pierwszym etapie w trakcie chcemy poznać zarówno Twoje predyspozycje osobowościowe jak i kompetencje, pod katem oferowanego stanowiska. Te pierwsze rozpoznaje w trakcie rozmowy Manager ds. Rekrutacji, natomiast pytania merytoryczne skieruje do Ciebie potencjalny bezpośredni przełożony. Na tym etapie możesz zostać poproszony o wypełnienie testu umiejętności analitycznych, testu wiedzy, czy rozwiązywanie zadań. Narzędzia te stosujemy w zależności od profilu stanowiska.

  II etap
W II etapie zapraszamy kilku wybranych uprzednio Kandydatów na spotkanie z managerem odpowiedzianym za jednostkę organizacyjną, w strukturze której znajduje się oferowane stanowisko.

  Zakończenie procesu rekrutacji
Wybranej w II etapie osobie złożymy konkretną ofertę zatrudnienia. Pozostałym Kandydatom zaproszonym na spotkanie podziękujemy za udział w procesie rekrutacji.