Nieustannie się rozwijamy!

Dołącz do nas
i twórz z nami erę inteligentnego oświetlenia.

Kogo szukamy?

Engineering

Konstruktor

city Kraków

Wejdź z nami w erę inteligentnego oświetlenia

Jesteśmy częścią Grupy Glamox - jedną z pięciu największych firm oświetleniowych rynku profesjonalnego na świecie. Tworzymy nowe technologie, wyznaczamy trendy, posiadamy własne zakłady produkcyjne na terenie Polski oraz kompleksowe zaplecze do realizacji najbardziej śmiałych i nowatorskich wizji w obszarze oświetlenia. Do naszego Zespołu poszukujemy kreatywnych, odważnych, samodzielnych i odpowiedzialnych kandydatów, którzy lubią wyzwania, są otwarci na nową wiedzę oraz potrafią kreować rzeczywistość wokół siebie.

Aplikuj i już dziś stań się częścią naszego zespołu ludzi kreatywnych, odważnych i samodzielnych, którzy lubią wyzwania, są otwarci na nową wiedzę oraz potrafią kreować rzeczywistość wokół siebie.

Podczas pracy w ES-SYSTEM będziesz odpowiedzialny za:

  • opracowywanie konstrukcji nowych projektów opraw oświetleniowych,
  • doskonalenie istniejących wyrobów oraz wdrażanie ich do produkcji,
  • współtworzenie dokumentacji technicznej i konstrukcyjno-montażowej,
  • kontakt z klientami zewnętrznymi i wewnętrznymi w celu omawiania zmian produktów/projektów produktów,
  • współpraca z pozostałymi inżynierami procesów nad rozwojem produktu.

Żeby odnieść sukces i razem z nami kreować innowacyjne rozwiązania w branży oświetlenia, potrzebne jest:

  • wykształcenie wyższe techniczne (elektrotechnika, mechanika, elektronika)
  • doświadczenie zawodowe: min. 2 lata na stanowisku projektanta w zespole inżynierskim, wdrożeniowym lub na stanowisku inżyniera produkcji,
  • praktyczna znajomość min. jednego z programów: Solid Edge, Solidworks, AutoCad 2D,
  • znajomość procesu produkcyjnego,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min.B1 - warunek konieczny,
  • kreatywność i nowatorskie podejście do projektowania,
  • komunikatywność, energia i optymizm,
  • umiejętność identyfikacji i rozwiązywania problemów oraz pracy pod presją czasu,
  • znajomość techniki świetlnej będzie dodatkowym atutem.

Zapewniamy:

  • pracę na podstawie umowy o pracę w dynamicznym i otwartym zespole,
  • pracę w międzynarodowym środowisku nastawionym na sukces,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny, dofinansowanie do karty sportowej,
  • kursy językowe,
  • pracę w trybie hybrydowym,
  • przyjazny tryb wdrożenia oraz szkolenia.

System Developer IoT

city Kraków

Zakres obowiązków

Aktualnie poszukujemy do naszego Zespołu osób, które są zafascynowane inteligentnymi budynkami i Internetem Rzeczy i są zainteresowane udziałem w rozwoju inteligentnych systemów zarządzania światłem firmy Glamox.

Praca będzie bardzo zróżnicowana, co, jak sądzimy i mamy nadzieję, że będzie docenione. Pracujemy w filozofii agile i będziesz zaangażowany w decydowanie o tym, co robisz i jakie proponować rozwiązania. Będziesz częścią zespołu, który kontroluje kierunek i technologie zastosowane w rozwiązaniu zadania.

Niektóre z technologii, które spotkasz i z którymi mamy nadzieję, masz doświadczenie, to AWS IoT, AWS Greengrass, Lambda/Serverless, AWS Timestream, Java, Python, React, Typescript, Node, GraphQL, Docker, MQTT, Git i inne.

  • wykształcenie wyższe techniczne (elektrotechnika, mechanika, elektronika lub informatyka)
  • wiedza i doświadczenie z nowoczesnymi strukturami i rozwiązaniami chmurowymi
  • praktyczna znajomość min. jednego z programów: AWS IoT, AWS Greengrass, Lambda/Serverless, AWS Timestream, Java, Python, React, Typescript, Node, GraphQL, Docker, MQTT, Git i in.
  • biegła znajomość języka angielskiego - warunek konieczny,
  • umiejętność identyfikacji i rozwiązywania problemów oraz pracy pod presją czasu

Oferujemy

Aplikuj! Będziesz miał szansę pracować na podstawie umowy o pracę w dynamicznym i otwartym zespole, w międzynarodowym środowisku nastawionym na sukces.

Zapewniamy:

Finanse/Controlling

Plant Controller

city Wilkasy

Jako Plant Controller będziesz brał udział w nadzorowaniu wszystkich aspektów planowania i kontroli kosztów w zakładzie produkcyjnym. Będziesz raportować do CFO Grupy ES-SYSTEM.

Podczas pracy w ES-SYSTEM będziesz odpowiedzialny za:

  • dostarczanie informacji plant managerowi i zarządowi
  • kontrolowanie kosztów produkcji i wskaźników KPI
  • przygotowanie rocznego budżetu zakładu produkcyjnego
  • analizę odchyleń wyników w stosunku do budżetu i rekomendowanie działań korygujących
  • przygotowanie comiesięcznych prognoz
  • raportowanie tygodniowe i bieżące analizy

Żeby odnieść sukces i razem z nami kreować innowacyjne rozwiązania w branży oświetlenia, potrzebne jest:

  • minimum 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
  • praktyczna znajomość zasad rachunkowości finansowej i zarządczej,
  • umiejętność planowania i poszukiwania alternatywnych rozwiązań,
  • wykształcenie wyższe z obszaru finansów / rachunkowości / ekonomii / matematyki,
  • doświadczenie pracy w systemie zintegrowanym klasy ERP,
  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie – na poziomie co najmniej B2 (warunek niezbędny),
  • znajomość Excela - na poziomie zaawansowanym, w tym Power Query,
  • wysokie umiejętności analityczne, precyzja w działaniach,
  • wnikliwość, dokładność, elastyczność w działaniu,
  • umiejętność skutecznej komunikacji.

Mile widziane:

  • doświadczenie w międzynarodowym środowisku
  • znajomość narzędzi Microsoft Power BI, Cognos, VBA (Visual Basic)

Oferujemy

Zapewniamy:

  • niezbędne narzędzia pracy (komputer i telefon),
  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w firmie będącej liderem w branży,
  • pracę pełną wyzwań w dynamicznym i otwartym zespole,
  • możliwość  rozwoju zawodowego,
  • opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny,
  • dofinansowanie do karty sportowej,
  • przyjazny tryb wdrożenia oraz niezbędne szkolenia.

Logistyka / Zakupy

Sprzedaż

Nie znalazłeś oferty, która Cię interesuje?

Wyślij do nas swoje dokumenty i określ stanowisko lub obszar działalności firmy, jakim jesteś zainteresowany.

Wyślij aplikację ›

Jak wygląda nasz proces rekrutacji?

1
Wyślij aplikację na wybrane stanowisko.
Wyślij aplikację na wybrane stanowisko
2
Analiza dokumentów pod kątem zgodności kwalifikacji i doświadczeń z profilem kompetencji
Analiza dokumentów pod kątem zgodności kwalifikacji i doświadczeń z profilem kompetencji
3
Spotkanie rekrutacyjne
4
Niektóre stanowiska wymagają wykonanie testu kompetencji.
5
Zakończenie rekrutacji
Zakończenie rekrutacji – wybrany kandydat otrzyma konkretną ofertę zatrudnienia. Pozostali kandydaci informację o wynikach rekrutacji.
6
Witamy w zespole ES-SYSTEM

Dołącz do nas już dziś!

Przejdź do ofert ›