Nieustannie się rozwijamy!

Dołącz do nas
i twórz z nami erę inteligentnego oświetlenia.

Kogo szukamy?

Miasto

Engineering

Finanse/Controlling

HR

Specjalista ds. administracyjnych

city Kraków

Wejdź z nami w erę inteligentnego oświetlenia

Jesteśmy częścią Grupy Glamox - jedną z pięciu największych firm oświetleniowych rynku profesjonalnego na świecie. Tworzymy nowe technologie, wyznaczamy trendy, posiadamy własne zakłady produkcyjne na terenie Polski oraz kompleksowe zaplecze do realizacji najbardziej śmiałych i nowatorskich wizji w obszarze oświetlenia. Do naszego Zespołu poszukujemy kreatywnych, odważnych, samodzielnych i odpowiedzialnych kandydatów, którzy lubią wyzwania, są otwarci na nową wiedzę oraz potrafią kreować rzeczywistość wokół siebie.

Aplikuj i już dziś stań się częścią naszego zespołu ludzi kreatywnych, odważnych i samodzielnych, którzy lubią wyzwania, są otwarci na nową wiedzę oraz potrafią kreować rzeczywistość wokół siebie.

Zakres obowiązków

Podczas pracy w ES-SYSTEM będziesz odpowiedzialny m.in. za:

  • samodzielną realizację zadań w obszarze koordynacji zdarzeń korporacyjnych,
  • administracyjną obsługę Zarządu firmy (np. prowadzenie kalendarza spotkań, obsługa wizyt gości Zarządu, organizacja wyjazdów służbowych członków Zarządu i ich rozliczanie, powiadamianie uczestników o spotkaniach),
  • wprowadzanie faktur do systemu elektronicznego obiegu dokumentów
  • prowadzenie rejestru umów (skanowanie, rejestrowanie, weryfikacja kompletności dokumentów, archiwizowanie) oraz nadzór nad archiwum,
  • współpracę z Działem Prawnym,
  • wspieranie wszystkich działów w kwestiach organizacyjnych i administracyjnych,
  • i mnóstwo innych równie ważnych rzeczy…

Wymagania:

  • min. 1 rok doświadczenia w pracy biurowej lub administracji,
  • wykształcenie wyższe / w trakcie studiów,
  • bardzo dobra znajomość programów MS Office,
  • wysoka kultura osobista i zdolności komunikacyjne,
  • bardzo dobra organizacja pracy, dokładność i terminowość w wykonywaniu zleconych zadań,
  • znajomość angielskiego na poziomie min. B1,
  • znajomość programu do obsługi elektronicznego obiegu dokumentów mile widziana

Oferujemy

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w firmie będącej liderem w branży,
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w dużej międzynarodowej firmie,
  • niezbędne narzędzia pracy (komputer i telefon),
  • opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny, kartę sportową, codziennie pyszną kawę oraz „owocowe czwartki”

Logistyka / Zakupy

Sprzedaż

Nie znalazłeś oferty, która Cię interesuje?

Wyślij do nas swoje dokumenty i określ stanowisko lub obszar działalności firmy, jakim jesteś zainteresowany.

Wyślij aplikację ›

Jak wygląda nasz proces rekrutacji?

1
Wyślij aplikację na wybrane stanowisko.
Wyślij aplikację na wybrane stanowisko
2
Analiza dokumentów pod kątem zgodności kwalifikacji i doświadczeń z profilem kompetencji
Analiza dokumentów pod kątem zgodności kwalifikacji i doświadczeń z profilem kompetencji
3
Spotkanie rekrutacyjne
4
Niektóre stanowiska wymagają wykonanie testu kompetencji.
5
Zakończenie rekrutacji
Zakończenie rekrutacji – wybrany kandydat otrzyma konkretną ofertę zatrudnienia. Pozostali kandydaci informację o wynikach rekrutacji.
6
Witamy w zespole ES-SYSTEM

Dołącz do nas już dziś!

Przejdź do ofert ›