Technolog

Miejsce pracy: Wilkasy k. Giżycka

Nr ref.:

Opis stanowiska:

  • opracowywanie dokumentacji technologicznej wyrobów,
  • opracowywanie procesów technologicznych,
  • udział w wykonywaniu wzorów i prototypów,
  • wykonywanie innych czynności związanych z wdrażaniem wyrobów.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie lub wyższe techniczne, preferowany kierunek: budowa maszyn,
  • znajomość rysunku technicznego,
  • znajomość programów Office, AUTOCAD w stopniu co najmniej podstawowym,
  • mile widziana znajomość programu SolidEdge,
  • znajomość ogólna zagadnień materiałoznawstwa,
  • znajomość technologii obróbki skrawaniem, obróbki plastycznej blach, lakiernictwa, odlewnictwa, przetwórstwa tworzyw sztucznych,
  • kreatywność, samodzielność, dyspozycyjność,
  • umiejętność pracy w zespole, szybkiego przyswajania wiedzy, pracy pod presją czasu,
  • dokładność i terminowość w realizacji zadań.

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie, nastawionej na rozwój,
  • umowę o pracę,
  • system premii motywacyjnej,
  • miłą i przyjazną atmosferę pracy.