Asystent projektanta

Miejsce pracy: Kraków

Nr ref.: GK/SA/8/2019

Opis stanowiska:

  • projektowanie rozwiązań oświetleniowych do zróżnicowanych wnętrz (np. biura, hotele., parkingi, hale przemysłowe, galerie handlowe, szeroko rozumiana przestrzeń użyteczności publicznej),
  • przygotowywanie ofert oświetleniowych dla Klientów,
  • prace obliczeniowe w programie Dialux,
  • dbałość o wysoką jakość obsługi klientów i dobry wizerunek firmy.

Wymagania:

  • status studenta kierunków związanych z elektrotechniką,
  • rozwinięta wyobraźnia przestrzenna oraz poczucie estetyki,
  • mile widziana  znajomość zagadnień dotyczących techniki świetlnej,
  • praktyczna znajomość programu AutoCad na poziomie co najmniej dobrym,
  • znajomość programu Dialux będzie dodatkowym atutem.
  • znajomość języka angielskiego w stopniu minimum komunikatywnym,
  • samodzielność, dokładność i skrupulatność przy wykonywaniu zadań,
  • komunikatywność, pomysłowość.

Oferujemy:

  • rozwój umiejętności w innowacyjnych projektach u lidera rynku,
  • najwyższe standardy kultury pracy,
  • pracę pełną wyzwań w dynamicznym i otwartym zespole.