Asystent(-ka) ds. administracyjnych

Miejsce pracy: Kraków

Nr ref.: GK/SA/15/2019

Opis stanowiska:

  • prace biurowe i administracyjne,
  • obsługa telefoniczna i bezpośrednia Gości oraz Klientów firmy,
  • realizacja bieżących zadań administracyjnych działu,
  • aktywne wspieranie procesów rekrutacyjnych (umawianie rozmów, utrzymywanie relacji z kandydatami),
  • wsparcie miękkich procesów HR (onboarding, organizacja imprez firmowych, itd.),
  • obsługa urządzeń biurowych i wykonywanie prac biurowych,
  • archiwizacja dokumentów,
  • i mnóstwo innych równie ważnych rzeczy.

Wymagania:

  • komunikatywność, duża odpowiedzialność za powierzone zadania i bardzo dobra organizacja pracy,
  • uśmiech i zaangażowanie,
  • znajomość języka angielskiego,
  • posiadanie statusu studenta (mile widziane kierunki: socjologia lub zarządzanie zasobami ludzkimi),
  • dyspozycyjność co najmniej 20 godzin tygodniowo,
  • znajomość programów z pakietu MS Office.

Oferujemy:

  • pracę w firmie będącej liderem w branży,
  • ciekawą pracę w dynamicznym i otwartym zespole,
  • możliwość  rozwoju zawodowego,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • pyszna kawa codziennie i o każdej porze dnia.