Kierownik robót elektrycznych – Project Manager

Miejsce pracy: Kraków

Nr ref.: GK/SA/21/2019

Opis stanowiska:

  • nadzorowanie i koordynowanie robót prowadzonych na budowie,
  • opracowywanie, weryfikowanie dokumentacji projektowej,
  • uzgadnianie zamiennych rozwiązań technicznych, technologicznych i materiałowych,
  • współpraca z inwestorem i firmami podwykonawczymi,
  • odpowiedzialność za opracowanie harmonogramu postępu robót oraz jego wykonanie,
  • wycena robót instalacyjnych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe elektrotechniczne lub elektryczne,
  • uprawnienia budowlane do projektowania i kierowania robotami budowlanymi branży elektrycznej, poparte doświadczeniem w branży,
  • uprawnienia SEP (eksploatacja, dozór),
  • doświadczenie w opracowywaniu projektów oraz dokumentacji projektowej,
  • znajomość programów projektowych i  kosztorysowych,
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym autem,
  • doskonałe zdolności organizacyjne, kreatywność, energia i optymizm.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę w firmie będącej liderem w branży,
  • ciekawą pracę w dynamicznym i otwartym zespole,
  • możliwość  rozwoju zawodowego,
  • prywatną opiekę medyczną, dopłatę do karty sportowej, niezbędne szkolenia.