Kontroler Finansowy Produkcji (Plant Controller)

Miejsce pracy: Giżycko

Nr ref.: GK/ESW/13/2019

Opis stanowiska:

  • analizowanie i raportowanie wyników finansowych zakładu zgodnie ze standardami przyjętymi w Grupie Kapitałowej,
  • monitoring i analiza kosztów działalności zakładu,
  • tworzenie planów finansowych, w tym budżetu,
  • koordynacja procesu zamknięcia miesiąca oraz analiza i wyjaśnianie odchyleń,
  • współpraca z Centrum Usług Księgowych,
  • monitorowanie procesów biznesowych w kontekście kontroli wewnętrznej,
  • opiniowanie projektów oszczędnościowych.

Wymagania:

  • kilkuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
  • wykształcenie wyższe (techniczne lub ekonomiczne),
  • znajomość zagadnień związanych z kalkulacją kosztów,
  • bardzo dobra praktyczna znajomość MS Excel,
  • znajomość i chęć pogłębiania wiedzy w dziedzinie nowoczesnej metodologii i trendów w zarządzaniu finansami,
  • znajomość j. angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację.

Oferujemy:

  • pracę w firmie będącej liderem w branży,
  • ciekawą pracę w dynamicznym i otwartym zespole,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • atrakcyjny pakiet benefitów,
  • mieszkanie na czas relokacji i adaptacji w nowym miejscu,
  • pyszna kawa codziennie i o każdej porze dnia.
Aplikuj! A będziesz miał szansę:
  • rozwinąć swoje umiejętności w innowacyjnych projektach u lidera rynku,
  • poznać jedną z najszybciej rozwijających się branż na rynku,
  • pracować w świetnym dynamicznym zespole.