Automatyk

Miejsce pracy: Kraków

Nr ref.: GK/SA/4/2019

Opis stanowiska:

  • programowanie urządzeń automatyki oświetleniowej,
  • uruchamianie systemów automatyki budynkowej,
  • prowadzenie dokumentacji technicznej,
  • doradztwo technicznie w obszarze automatyki budynkowej,
  • rozwiązywanie problemów z zakresu automatyki oświetleniowej.

Wymagania:

  • wykształcenie związane z automatyką, elektroniką lub elektrotechniką,
  • minimum 2-letnie praktyczne doświadczenie w uruchamianiu sieci automatyki w oparciu o protokoły komunikacyjne DALI, EIB/KNX, BACNET,
  • praktyczne doświadczenie w programowaniu urządzeń automatyki budynkowej,
  • wiedza z zakresu integracji systemów automatyki budynkowej,
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej, schematów elektrycznych automatyki, projektów i rysunków technicznych,
  • znajomość urządzeń automatyki oświetleniowej oraz znajomość technologii LED będą dodatkowym atutem,
  • znajomość angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • gotowość do częstych wyjazdów.

Oferujemy:

  • rozwój swoich umiejętności w innowacyjnych projektach u lidera rynku,
  • pracę w dynamicznym i otwartym zespole,
  • pakiet benefitów pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, karta sportowa szkolenia).