Stażysta w dziale Planowania i Zakupów Operacyjnych

Miejsce pracy: Kraków

Nr ref.: GK/SA/11/2019

Opis stanowiska:

  • kompleksowa obsługa zleceń transportowych,
  • prowadzenie rejestru Intrastat,
  • dekretacja dokumentów kosztowych wg miejsca powstania kosztu,
  • kontrolę i koordynację realizacji przyjętych zleceń,
  • opracowywanie raportów dla kierownictwa pionu,
  • ścisłą współprace z innymi działami firmy w celu realizacji strategii przedsiębiorstwa.

Wymagania:

  • posiadanie statusu studenta,
  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów,
  • dobra organizacja czasu i umiejętność analitycznego myślenia,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • znajomość pakietu Office,
  • dyspozycyjność min. 20 godzin w tygodniu,
  • umiejętność pracy w zespole, skrupulatność i odpowiedzialność,
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie zdobyte na praktykach/stażach.

Oferujemy:

  • zdobycie cennego doświadczenia w jednej z wiodących firm branży oświetleniowej,
  • poznasz najwyższe standardy kultury pracy,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie.