Młodszy inżynier wsparcia sprzedaży

Miejsce pracy: Łódź

Nr ref.: GK/SA/32/2018

Opis stanowiska:

Podczas pracy w ES-SYSTEM będziesz odpowiedzialny za:

  • koordynację  realizowanych projektów oświetleniowych,
  • realizację celów sprzedażowych,
  • budowanie i rozwijanie relacji biznesowych z Klientami,
  • doradztwo techniczne w zakresie oświetlenia,
  • przygotowywanie ofert handlowych oraz projektów oświetlenia,
  • negocjowanie warunków współpracy z Klientami.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne: elektryczne lub elektrotechniczne,
  • samodzielność i bardzo dobre umiejętności organizacyjne,
  • doskonałe umiejętności komunikacyjne,
  • silna motywacja do realizacji stawianych celów,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę w firmie będącej liderem w branży,
  • ciekawą pracę w dynamicznym i otwartym zespole,
  • możliwość  rozwoju zawodowego,
  • prywatną opiekę medyczną oraz karnet sportowy.