Normista

Miejsce pracy: Wilkasy k. Giżycka

Nr ref.:

Opis stanowiska:

  • normowanie czasu pracy,
  • sporządzanie norm materiałowych,
  • weryfikacja norm czasowych,
  • prowadzenie kontroli stosowania norm materiałowych i czasowych,
  • standaryzacja norm,
  • opracowanie i aktualizacja norm zakładowych,
  • prowadzenie i aktualizacja wskaźników czasów uzupełniających,
  • prowadzenie i aktualizacja czasów przygotowawczo zakończeniowych,
  • prowadzenie i aktualizacja materiałów preferowanych.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie lub wyższe techniczne,
  • znajomość obsługi Excela w stopniu dobrym,
  • znajomość ogólna zagadnień materiałoznawstwa,
  • znajomość ogólna procesów technologicznych,
  • mile widziane doświadczenie w zakresie normowania,
  • samodzielność,
  • umiejętność organizacji pracy własnej,
  • umiejętność przyswajania wiedzy,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • dokładność i terminowość w realizacji zadań.

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie, nastawionej na rozwój,
  • umowę o pracę,
  • system premii motywacyjnej,
  • miłą i przyjazną atmosferę pracy.