ZLIGHT BASIC

Funkcjonalne oświetlenie zewnętrzne umożliwia dostosowanie poziomu świecenia opraw do aktualnych potrzeb danego miejsca. Małe instalacje oświetleniowe, do których zaliczyć można parkingi i parki, nie są użytkowane z taką samą intensywnością w ciągu nocy. Można zatem obniżyć strumień świetlny oprawy w porze nocnej i zmniejszyć rachunki za energię elektryczną, stosując oprawy z zaprogramowanym scenariuszem redukcji mocy.

system bezprzewodowego sterowania oświetleniem Zlight

Sterowanie przez SMS

Zwykłe rozwiązania spotykane na rynku nie są elastyczne, ponieważ zmiana harmonogramu wiąże się tam z koniecznością przeprogramowania każdej oprawy indywidualnie. Rozwiązanie ZLIGHT BASIC wyróżnia wygodna zmiana harmonogramów za pomocą wiadomości SMS. Wskazując w wiadomości jeden z siedmiu dostępnych scenariuszy redukcji mocy można zdalnie przeprogramować całą grupę opraw.

Identyfikacja opraw

Tylko Gateway + oprawy VMC

ZLIGHT BASIC to niezawodne rozwiązanie, które zostało specjalnie zaprojektowane z wykorzystaniem sprawdzonych technologii. System jest prosty - w jego skład wchodzą jedynie sterownik ATLAS ROAD (Gateway) wpięty w linię zasilającą oraz oprawy oświetleniowe VMC (Virtual Midnight Control). Rozwiązanie to jest idealne przy modernizacji oświetlenia, gdzie oczekujemy bardzo efektywnego energetycznie rozwiązania, a nie chcemy inwestować w zawodne i drogie technologie bezprzewodowe. ZLIGHT BASIC to doskonale zoptymalizowane rozwiązanie, posiadające bardzo wysoki stosunek funkcjonalności do ceny.